Bendrosios sąlygos ir taisyklės

Mano el.parduotuvėje galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais: atlikti paprastą bankinį pavedimą, STRIPE (kreditine/debetine kortele); KEVIN (el.bankininkystė – prisijunkite tiesiogiai prie savo banko);

Galiu pakeisti ar priimti prekės grąžinimą atliktą per 14 darbo dienų nuo gavimo dienos, tik tokiu atveju, jei produktas yra tobulos būklės.

Garantuoju savo produkto kokybę ir esame atsakingi už produkto broką. Jeigu taip nutiko, kad jus pasiekė brokuotas produktas, prašome parašyti į info@surinktaslaikas.lt mielai išspręsime šią problemą. Tikrai atidžiai peržiūrėsiu jūsų grąžintą prekę ir rasime abiems pusės tinkamiausią sprendimą (pataisyti gaminį, pakeisti gaminį ar atlikti pinigų grąžinimą)

Dėl skirtingų operacinių sistemų ir ekrano spalvų, produkto spalva gali šiek tiek skirtis nuo realybės. Atsitikus tokioms aplinkybėms ir jums panorus grąžinti produktą, aš mielai jį pakeisiu į kitą, tokios pat vertės produktą.

Jeigu norite pakeisti produktą į kitą modelį, jums reikės atlikti grąžinimą ir įsigyti kitą, norimą produktą. Pinigai už grąžintas prekes jums bus grąžinami per 5-7 darbo dienas nuo tos dienos, kai jūsų produktas pasieks mus. Dažniausiai, grąžinimai yra užskaitomi per 48 valandas nuo tada, kai jūsų grąžinimas pasiekia mus. Šventiniu laikotarpiu, tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, priklausomai nuo mūsų siuntimo partnerių. Kilus klausimams, prašome mums rašyti į info@surinktaslaikas.lt ,www.surinktaslaikas.lt ir mes mielai jums padėsiu.