Prekių pristatymo ir grąžinimo taisyklės

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekes stengiuosi išsiųsti tą pačią arba sekančią dieną po apmokėjimo. Užsakymus, kurių vertė 30 EUR ir daugiau siunčiu NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją). Prekes pristatysime visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. į jūsų pasirinkta OMNIVA/LP Express paštomatą. Užsakymams kurių vertė mažiau nei 30 EUR siuntimas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) kainuos 3 EUR, jei pasirinksite pristatymą į paštomatą.

NEMOKAMAI tą pačią darbo dieną galite atsiimti Ukmergėje, skambinkite 865093334 arba rašykite info@surinktaslaikas.lt

Galimi ir kiti pristatymo būdai užsienyje ir Lietuvoje, susisiekime info@surinktaslaikas.lt

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis.

1.2. Norėdamas grąžinti ar keistis prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas privalo informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių keitimo – grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

1.3. Pinigai bus pervesti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės ir pirkimo dokumentų (t.y. sąskaitos faktūros) grąžinimo.

1.4. Pirkėjui nekompensuojamos Prekių pristatymo išlaidos.

1.5. Produktų (be defektų) grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

1.6. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė). Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

1.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 1.2, 1.3 ir 1.5. punktuose nustatytų prekių grąžinimo terminų ir sąlygų. Pirkėjo grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai.

1.8. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis per 7 dienas.

1.9. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma už prekes.

PRIVATUMO POLITIKA

www. surinktaslaikas.lt nori užtikrinti, kad Jūsų duomenys būtų saugūs, todėl Jūsų pirkimo informacija perduodama tik užsakymų tikslais, Jūsų el. paštas ir telefono numeris mums reikalingas, kad galėtume sklandžiai vykdyti užsakymus ir informuotume apie Jūsų būklę Jūsų asmeniniai duomenys yra renkami užsakymų tikslais.

Surinktaslaikas.lt nesiunčia naujienlaiškių ar reklaminių pranešimų ar naujienlaiškių el. paštu ar telefonu, tačiau ateityje yra numatyta tokia galimybė, tačiau tik gavus Jūsų sutikimą pagal Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytą tvarką.

Jūsų vardas ir užsakyta prekė gali būti atvaizduojama mūsų internetinėje parduotuvėje kaip atliktas užsakymas, tačiau Jūsų telefono numeris ir el. paštas yra saugomas ir neperduodamas trečiajai šaliai, nebent užsakymo vykdymo tikslais t.y. kad Jums galėtų paskambinti kurjeris ar kad galėtume informuoti Jus apie užsakymo būseną ar pasikeitimus.

Taip pat Jūsų duomenis gali būti perduoti trečiosiom šalim jeigu yra teisiškai reikalaujama ir jeigu teisinis subjektas pvz. valstybės institucija turi įgaliojimus pareikalauti tokios informacijos. Jūsų sąskaitos iš kurios mokėjote mes nesaugome, tačiau ji yra saugoma Stripe.com kuri atsako už Jūsų duomenų privatumą ir saugumą. Jūsų sąskaitos duomenis mes naudojame tik pinigų grąžinimo tikslais ar su tikslu kompensuoti Jūsų nuostolius, sąskaitos numerio ir kitų bankinių duomenų mes nesaugome savo sistemoje.

Slapukais norime užtikrinti geresnį sistemos veikimą ir juos naudojame pakartotinės rinkodaros tikslais, naršydami ir paspausdami sutikti su slapukais Jūs sutinkate, kad mes juos naudotume pakartotinės rinkodaros tikslais ir sklandesniam bei patogesniam svetainės turinio atvaizdavimui.

Jeigu norite ištrinti savo asmeninius užsakymo duomenis iš surinktaslaikas.lt sistemos – Jūs galite susisiekti el. paštu info@surinktaslaikas.lt ir mes paprašysime patvirtinti Jūsų sprendimą atsakant į mūsų laišką, Jums patvirtinus – Jūsų duomenys vardas, pavardė, užsakymo numeris, el. paštas, telefono numeris ir adresas bus ištrinti iš mūsų sistemos negrįžtamai.

.